1. Na kogo jest składana skarga: [Nick gracza]
2. Opis sytuacji: [Do uzupełnienia]
3. Screeny: [Screen musi zawierać otwarty i rozwinięty czat F5 i musi to być oryginalny screen całego okna gry, który robi się automatycznie po naciśnięciu Print Screen]
(Screeny na forum dodajemy za pomocą: [img]link do zdjęcia[/img] screeny proszę uploadować za pomocą: Add image to post)
4. Godzina zdarzenia:
Przy składaniu skargi proszę o stosowanie się do tego wzoru. Skargi będą rozpatrywane tylko i wyłącznie na forum.
Regulamin panujący na serwerze znajdziesz pod tym linkiem:
https://goldmu.pl/index.php?strona=regulamin
Wzór:
1. Na kogo jest składana skarga: [Nick gracza]
2. Opis sytuacji: [Do uzupełnienia]
3. Screeny: [Screen musi zawierać otwarty i rozwinięty czat F5 i musi to być oryginalny screen całego okna gry, który robi się automatycznie po naciśnięciu Print Screen]
(Screeny na forum dodajemy za pomocą: [img]link do zdjęcia[/img] screeny proszę uploadować za pomocą: Add image to post)
4. Godzina zdarzenia: